Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaGuild AddonsWoWFreakz websiteGalerieUltimele imaginiÎnregistrareTeamSpeak3Conectare

 

 gatherer pentru 4.0.6

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
tharann
*Admin
*Admin
tharann


Number of messages : 105
Varsta : 32
masculin
state of mind : buna
Forum Points : 5786
Membru din : 30/01/2009
Nota : 10

gatherer pentru 4.0.6 Empty
MesajSubiect: gatherer pentru 4.0.6   gatherer pentru 4.0.6 Icon_minitimeVin Ian 30, 2009 8:45 am

Titan Panel [Gatherer]
Nota:8/10


Descriere:Acest addon e unul dintre cele mai folositoare in domeniul profesiilor mining si herbalism,acest addon memoreaza automat locatiile de unde ati adunat plante sau minerale si asa va fi mai usor sa reveniti la acel punct(planetele si mineralele fac respawn in acelasi loc)totodata acest addon este foarte bun deoarece daca cineva din guild are accest addon si aduna ceva planta sau mineral va trimite programul automat datele si voua Very Happy (trebe sa fiti online pentru acest lucru).Totodata este foarte bun pentru ca puteti sa trimiteti datele si la alti jucatori(nu neaparat din guild)doar deschideti interfata addonului si sper sa va descurcati de acolo daca nu va descurcati cu trimiterea datelor la altcinva ma puteti contacta oricand petru ajutor(tot acelasi nick ca si pe forumuri)
Versiune:4.0.6
LiNK:DOWNLOAD LINK

gatherer pentru 4.0.6 54f8aa3bd449892d86ead8543a971d79
Sus In jos
sunwyrm
Utilizator inregistrat



Number of messages : 6
Varsta : 44
masculin
Locatie : prin galaxie
Forum Points : 4574
Membru din : 21/03/2012
Nota : 9

gatherer pentru 4.0.6 Empty
MesajSubiect: Re: gatherer pentru 4.0.6   gatherer pentru 4.0.6 Icon_minitimeMier Mar 21, 2012 3:54 am

Salut

Intr-adevar un addon foarte util. Doar ca ai pus link catre addon-ul care pune butonul Gatherer in alta parte nu catre Gatherer Core. Eu nu am gasit un Gatherer care sa mearga bine. Am testat mai multe versiuni si abia abia am gasit una care sa memoreze nodurile de herb-mining pt care NU am skill. In rest nu merge nici sa-l tai. Singura optiune e sa iau baza de date de la un user caruia ii merge dar in guild ii numeri pe degete pe cei cu Gatherer.

Daca ai tu o versiune care sa mearga pls post aici.
Sus In jos
 
gatherer pentru 4.0.6
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» AtlasLoot 4.0.6 Addon bun pentru PVE

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: ADDONS-
Mergi direct la: