Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaGuild AddonsWoWFreakz websiteGalerieUltimele imaginiÎnregistrareTeamSpeak3Conectare

 

 [rezolvat]kapy

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Kapy
Utilizator inregistrat
Kapy


Number of messages : 1
Varsta : 31
masculin
Locatie : italia
Forum Points : 4618
Membru din : 29/01/2012
Nota : 7

[rezolvat]kapy Empty
MesajSubiect: [rezolvat]kapy   [rezolvat]kapy Icon_minitimeDum Ian 29, 2012 1:59 pm

1.Experienta ta pe wowlegion(de cat timp joci,aproximativ cat timp joci pe zi,etc)
- peste 5 ani cu cateva pauze, depinde de viata reala(traiesc practic singur, daca intru inseamna ca stau toata ziua, daca nu intru inseamna ca nu o sa fiu deloc)
2.De ce crezi ca ai fi un admin bun?
-nu sunt prea bun sa vorbesc despre mine, sa spunem ca imi place
3.Dupa parerea ta personala care este treaba unui admin?
-1 sa aduca linistea, 2 sa o pastreze, restul vine de la sine
4.Ai fost vreodata un admin/guild master?Unde?Si de ce nu mai esti acolo?
-da, in vro 2 guilde, o data am renuntat si o data s-a inchis serverul respectiv(pe care jucam)
5.Ai idei pentru eventuri tinute exclusiv in guild?
-o varietate, inca ma uit la desene nu am probleme la imaginatie
6.Sti ce inseamna DKP loot system?Daca sti explica in cateva cuvinte.
-da. DKP se castiga participand la raiduri(boss kill), si apoi le "cheltuiesti". Practic licitezi DKP pt un item
7.Spune orice crezi ca ar trebui sa stim despre tine.(ce fel de persoana esti,etc
-O mare problema e ca sunt in italia si lagul apare in orice moment(700 ms max). daca se intampla sa am o urgenta nu au rost chestiile gen: hai ma stai sa terminam raidul, cum am mai spus in real life sunt pe cont propriu. Nu va luati de modul meu de scris e greu sa vb o limba respectiv sa o scrii cand toata ziua folosesti alta
8.Nume)si caracterul care vrei sa fie promovat
-Kapy-warlock

PS: vreau doar sa revin la vechiul mod in care ma jucam wow, ceea ce m-a facut sa joc mereu
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




[rezolvat]kapy Empty
MesajSubiect: Re: [rezolvat]kapy   [rezolvat]kapy Icon_minitimeDum Ian 29, 2012 2:08 pm

Pro. Are ilvl,meseri,vechime.
Sus In jos
Elk
Utilizator inregistrat
Elk


Number of messages : 104
masculin
Locatie : Pitesti - Bucuresti
Forum Points : 5988
Membru din : 23/10/2008
Nota : 10

[rezolvat]kapy Empty
MesajSubiect: Re: [rezolvat]kapy   [rezolvat]kapy Icon_minitimeLun Ian 30, 2012 12:49 am

Kapy am facut niste modificari la Cereri ( foloseste noul model de cerere si vezi daca corespunzi la ce cautam noi acum )
Sus In jos
Continut sponsorizat





[rezolvat]kapy Empty
MesajSubiect: Re: [rezolvat]kapy   [rezolvat]kapy Icon_minitime

Sus In jos
 
[rezolvat]kapy
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: SECTIUNEA PROMOVARI-
Mergi direct la: