Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaGuild AddonsWoWFreakz websiteGalerieUltimele imaginiÎnregistrareTeamSpeak3Conectare

 

 Cerere Promovare

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
vlad.alcool
*Admin
*Admin



Number of messages : 2
Varsta : 29
masculin
Locatie : Bacau, Dofteana
Joburi/Distractii : WoW , cu prietenii la "iarba" verde:))
Forum Points : 4620
Membru din : 30/01/2012
Nota : 10

Cerere Promovare Empty
MesajSubiect: Cerere Promovare   Cerere Promovare Icon_minitimeVin Feb 03, 2012 8:53 am

1.Experienta ta pe wow (de cat timp joci wow ,cat de des intri .etc)
Joc wow de la varsta de 14 ani , primul meu server a fost fun:), pe wow intru de  cate ori am timp , joc aproximativ 4-5 ore pe zi.
2.La ce rank vrei sa fii promovat raider sau admin(daca admin ce fel)
Rankul pe care il doresc este admin ( sa intretin disciplina guildei).
3.De ce crezi ca ai fi un Admin / Raider bun?
Cred ca as fi un admin bun pentru disciplina deoarece am avut 2 guilde , una pe wotlk si una pe cata..
4.Dupa parerea ta personala care este treaba unui admin / Raider ?
Pararea mea personala despre treaba unui admin este sa ajute intotdeauna orice player, bineinteles nu in mod exagerat , sa aibe grija ca playerii respecta regulile guildei si daca o problema il depaseste sa reporteze unui player cu rank mai mare.
5.Sti ce inseamna DKP loot system?Daca sti explica in cateva cuvinte. ( si instaleaza addoanele )
Stiu esentialul despre sistemul DKP(Dragon Kill Points). Eu fac PvP ,de aceea nu prea m-am interesat in mod deosebit de acest sistem.
6.Spune orice crezi ca ar trebui sa stim despre tine.(ce fel de persoana esti,etc
Am 17 ani ,am simtul umorului dezvoltat:) , sunt o persoana care face orice ca sa isi respecte cuvantul si promisiunile. In rest nu prea imi place sa vorbesc foarte mult despre mine.
7.Caracterul care vrei sa fie promovat.
Scriptwarr
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Cerere Promovare Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Promovare   Cerere Promovare Icon_minitimeVin Feb 03, 2012 11:48 am

Pro.
Sus In jos
Elk
Utilizator inregistrat
Elk


Number of messages : 104
masculin
Locatie : Pitesti - Bucuresti
Forum Points : 5988
Membru din : 23/10/2008
Nota : 10

Cerere Promovare Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Promovare   Cerere Promovare Icon_minitimeSam Feb 04, 2012 12:33 am

desi nu prea ma intereseaza asa mult disciplina pentru ca disciplina va fii oricum.. te promovez dar vreau sa cresti o meserie sa ajuti guildvaultul, daca esti de acord te astept, sa imi dai /w si vb
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cerere Promovare Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Promovare   Cerere Promovare Icon_minitime

Sus In jos
 
Cerere Promovare
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» promovare
» Promovare
» Cerere Admin
» Cerere Admin Styledandger

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: SECTIUNEA PROMOVARI-
Mergi direct la: