Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaGuild AddonsWoWFreakz websiteGalerieUltimele imaginiÎnregistrareTeamSpeak3Conectare

 

 Cerere Admin Styledandger

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Styledandger
Utilizator inregistrat



Number of messages : 1
Varsta : 27
masculin
Locatie : sighisoara
Forum Points : 4570
Membru din : 19/03/2012
Nota : 10

Cerere Admin Styledandger Empty
MesajSubiect: Cerere Admin Styledandger   Cerere Admin Styledandger Icon_minitimeLun Mar 19, 2012 11:08 am


1.Joc wow de 2 ani.

2.Rankul meu dorit este de admin.
3.Am sa fiu un admin bun petru ca am sa organizez raiduri,am sa ajut guildul cu playeri,iteme,gold etc.
4.Un admin adevarat trebuie sa nu abuzeze de gv , sa organizeze raiduri , sa ajute guildul cu gold,iteme,playeri etc. si sa se poarte prietenos cu playerii.
5.DKP sistem simplu,este Dragon Kill points pt iteme tier.
6.Sunt o persoana prietenoasa ,bine dispus, imi place sa vorbesc cu playerii din guild si sai ajut.Am experienta in wow etc.
7.Caracterul meu este:Styledandger
lol!
Sus In jos
Elk
Utilizator inregistrat
Elk


Number of messages : 104
masculin
Locatie : Pitesti - Bucuresti
Forum Points : 5988
Membru din : 23/10/2008
Nota : 10

Cerere Admin Styledandger Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Admin Styledandger   Cerere Admin Styledandger Icon_minitimeLun Mar 19, 2012 3:36 pm

Iti pot da *Admin dar cu conditia ca sa fii promovat pentru ce trebuie, si zic sa te promovez ca Admin care sa inregistreze ( filme sa faca poze de la eventuri) care apoi sa le posteze pe forum ( sa fie o persoana creativa sa aiba un PC bun ( capabil sa tina wow la grafica/maxima) vreau sa stiu daca tine pc tau si daca poti face asa ceva. Astept un raspuns sa stiu daca poti dar numai daca ai PC ft bun.
Sus In jos
 
Cerere Admin Styledandger
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cerere Admin
» Cerere Promovare

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: SECTIUNEA PROMOVARI-
Mergi direct la: